fb

Referencje

 

Fajna babka, szybka, konkretna, uśmiechnięta. Zna sie na tym, co robi, szkolenia są ciekawe, pełne praktycznych ćwiczeń i przykładów. Zero nudzenia czy teoretycznych dywagacji. Cały dzień mija w mgnieniu oka, grupa jest przez cały czas zaangażowana, a po szkoleniu ma sie ochotę na jeszcze. Bardzo polecam p. Dagmarę jako Trenera tematów biznesowych, szczególnie związanych ze sprzedażą i zarządzaniem zespołem handlowym.
Anka Grajcarz – 2018.02.17

Miałem okazję współpracować z Dagmarą w jednej z firm, zajmującej się handlem międzynarodowym. Pracowaliśmy na równorzędnych stanowiskach, oboje zarządzaliśmy swoimi działami. Przyznam, że świetnie mi się z Dagmarą współpracowało. Jest bardzo konkretna, otwarta na inny punkt widzenia, niezwykle wymagająca, przy jednoczesnej uważności na drugiego człowieka. W takiej atmosferze chce się po prostu pracować, co pokazuje, że można połączyć wysokie wymagania i standardy pracy z jednoczesną miła atmosferą, pełną szacunku. Poczucie humoru Dagmary często rozładowywało napięte sytuacje. Każda firma zyska, mając takiego Menadżera.
Piotrek Kopeć – 2017.11.12

referencje Winners
Anna Kaczmarek – Winners – 2017-01-09

Dagmara Janowicz to osoba charyzmatyczna i profesjonalna. Potrafi spojrzeć na współpracowników w indywidualny sposób i ocenić ich naturalne predyspozycje. Dzięki temu, jako trener dostrzega pewne cechy u swoich podopiecznych i rozwija je, nadając kształt ścieżce kariery. Jest wymagająca i potrafi motywować. Miałam przyjemność współpracować z Dagmarą i było to dla mnie niezwykle cenne doświadczenie.
Milena Kozera– 2016-10-09

Witam serdecznie,
Z koleżanką Dagmarą miałam przyjemność pracować na równoległych stanowiskach przez ponad rok czasu. Obserwowałam ją w różnych sytuacjach, problemach i z czystym sumieniem mogę powiedzieć że jest to Kobieta, która nie zna słów : nie wiem jak…, nie da się tego zrobić… wręcz przeciwnie.  Zawsze wiedziała jak podejść do problemu i zawsze znajdowała wyjście z czasem beznadziejnej sytuacji. Potrafi pracować pod presją czasu, sprawdza się w sytuacjach stresowych, zawsze zachowując spokój. Wyśmienicie radzi sobie w kierowaniu zespołem. Posiada dużą auto-motywację do rzetelnego wykonywania pracy oraz głęboką lojalność wobec pracodawcy. Kobieta godna polecenia:)
Emilia Rogulska– 2016-10-08

Witam,miałem okazję uczestniczyć w szkoleniu z komunikacji przygotowanym i prowadzonym przez Dagmarę. Szkolenie zostało przeprowadzone z pomysłem, energią i charyzmą.  Zapewne był to efekt sumiennego przygotowania, bogatego warsztatu i doświadczenia. Sądzę, że sformułowanie „…Zaangażuj mnie, a zrozumiem” będące mottem tej strony, oddaje podejście Dagmary do tematu. Polecam.
Marcin Rajch– 2016-10-05

Kompetencja, wiedza, niekonwencjonalne podejście do przekazywania wiedzy, pewność siebie, charyzma oraz poczucie humoru, które prezentuje Dagmara sprawia, że nawet twarde szkolenia i wiedza, która jest przekazywana, sama wchodzi do głowy – nawet kiedy nie robisz notatek i tak zapamiętasz to co powiedziała :) Polecam ją z całego serca, nie tylko z uwagi na ogrom posiadanej wiedzy, ale również z uwagi na niesamowity profesjonalizm. Wszystko przekazywane jest w przystępny sposób bez względu na tematykę, której prezentacja czy szkolenie dotyczy.
Agnieszka Bednarz– 2016-10-02

Dagmara to osoba kompetentna, zaangażowana, potrafiąca docenić zespół w którym pracuje i którym zarządza. Cechuje ją niezwykły profesjonalizm. Miałam przyjemność wzięcia udziału w prowadzonym przez nią szkoleniu. Świetnie, w przystępny sposób przekazuje wiedzę, a jej słowa pozostają na długo w pamięci!
Bogusia Koperska– 2016-09-29

Pani Dagmara jest kompetentną osobą, rzetelną firmą oraz niesamowicie charyzmatyczną. Wie, czego chce, wie czego wymaga i dobrze motywuje do akcji. Takiego lidera każdy powinien mieć! Dzięki wielkie za poświęcony czas.
Alicja Marszałek– 2016-09-24

Prezentacja, którą przygotowała dla mnie Pani Dagmara była, a w zasadzie jest bardzo profesjonalna i bardzo zaskakująca. Inna. Dzięki tej prezentacji wyszedłem z tłumu kilkunastu sztampowych wystąpień na zakończenie roku, byłem zauważony, doceniony i oczywiście wysoko oceniony :) Przyznam, ze u mnie cienko z urządzeniami tego typu a już prezentację zrobić to nie potrafię. Prezentację zostawię sobie na pamiątkę! Dziękuję Pani Dagmaro, również za kilka godzin instrukcji przez telefon jak się tego używa. Jest Pani MEGA!!!
Adrian Luciński– 2016-09-17


referencje MP Link
Marcin Szyguła – MP Link Sp. z o.o. – 2015-11-16


ReferencjeKelly2
Mariusz Cieszyński – F.H.U. Kelly – 2015-08-14


ReferencjeKelly1
Mariusz Cieszyński – F.H.U. Kelly – 2015-06-08


98
Jacek Grzenkowicz PH Modar Spółka Jawna – 2015-05-12


97
Centrum Handlowe JUBILAT – 2015-03-18


96
Maciej Kałużyński – ONE SYSTEM – 2015-03-02


95
Bożena Ziemniewicz – Rada Gospodarcza Wojewodztwa Łódzkiego – 2015-02-15

„Zarządzanie salonem sprzedaży” to szkolenie, w którym wziąłem udział wraz z moim zastępca. Kieruję sklepem odzieżowym od wielu lat i cenię sobie konkret, nie lubię za to teoretycznych wywodów. Szkolenie poprowadzone przez Panią Dagmarę spełniło nasze oczekiwania w 100%. Pierwszy raz byłem na szkoleniu, które miało formę pracy w funkcjonującym sklepie, wśród klientów i obowiązków codziennych załogi tam pracującej. Z rozmachem, ciekawie. Prowadząca niezwykle kompetentna, zaangażowana, widać ogromne doświadczenie. Nietypowe szkolenie, inne niż wszystkie, niesztampowe.. Podobało się nam tez to, że na sali sprzedaży pracowaliśmy wszyscy razem z Trenerka, na równi, co spowodowało miła atmosferę. Jedyny niedosyt jaki mieliśmy, to czas trwania szkolenia- jeden dzień to zdecydowanie za mało, chciałoby się spędzić choć jeszcze jeden dzień. Polecam firmę Amarok i panią Dagmare jako rzetelnego i profesjonalnego szkoleniowca.
Damian z Warszawy – 2014-11-08

87
Witold Garbień – PROART – 2014-09-02


88
Robert Sakowski – ORAFO – 2014-03-28


89
Irena Psiuk – sieć salonów odzieżowych Eleganza – 2013-11-06

Byłyśmy uczestniczkami szkolenia prowadzonego przez Dagmarę Janowicz „rola Visual Merchandisingu w sprzedaży”.Jesteśmy pod wrażeniem wiedzy i umiejętności jakie w tak krótkim czasie i w tak ciekawy sposób można przekazać. Swoboda z jaką Dagmara porusza się we wszystkich tematach świadczy o imponującej wiedzy i znajomości zagadnień. Pełny profesjonalizm, ciekawy sposób prowadzenia i świetny kontakt z uczestnikami. Szkolenie prowadzone bez zadęcia i w bardzo przystępny sposób – teoria i jej zastosowanie w praktyce „wymuszające” aktywne uczestniczenie. Przekazała nam nie tylko wiadomości, ale również niesamowicie pozytywną energię. Dziękujemy
Małgorzata i Aneta – 2013-10-24

Jako projektantka i stylistka współpracuję z Dagmarą Janowicz przy prowadzeniu szkoleń. Bardzo chwalę sobie ten czas, między innymi za pozytywną energię, którą Dagmara aż kipi, profesjonalizm i błyskotliwy dowcip, dzięki któremu atmosfera jest lekka i sprzyjajaca nauce. Praca w takim teamie to prawdziwa przyjemność dająca wymierne korzyści, gdyż szkoląc, sama się od Niej uczę. A jest czego! Dagmara jest osobą, która jest w stanie zrobić prawdziwą rewolucję, w pozytywnym sensie, oczywiście. Rewolucję w myśleniu i w działaniu. Nie podaje sprawdzonych recept, ale pomaga dojść do najlepszych rezultatów i wyciągnąć wnioski. Działa trochę jak wirus, który zaraża optymizmem i chęcią wprowadzania zmian. A co najważniejsze, Ona to naprawdę lubi! Każdemu życzę takiego partnera, czy to w życiu zawodowym, czy prywatnym.
Dorota Wietrzyk – Projektantka – 2013-10-23

Energia, praktyka, profesjonalizm, skuteczność. Te słowa opisują moją współpracę z Dagmarą Janowicz. Nie do końca wiem skąd wzięła się u Niej taka zdolność do przekazywania wiedzy i szczepienia jej w umysłach innych osób. To cecha wyjątkowa. Po części wynika na pewno z ciekawego i dużego doświadczenia zawodowego oraz niespotykanej zdolności do przekładania wiedzy i teorii biznesowych na praktyczne, racjonalne rozwiązania i praktyki biznesowe. Ale ostatecznie skłaniam się ku twierdzeniu, że jest to także Charyzma, czyli łatwość tworzenia porywających idei i haseł czy też umiejętność kierowania tłumem. Dzięki niej Dagmara nie szkoli kolejnych rzeszy teoretyków, a ludziom z Nią współpracującym daje ogromny zastrzyk wiedzy praktycznej i pozytywnej energii. Charyzma, pojęcie zaczerpnięte z teologii określało osoby obdarowane “darem bożym”, z wszelkiego rodzaju osobistymi cechami, które czynią ją wyjątkową na tle reszty społeczności. Dagmara jest wyjątkowa. Polecam zdecydowanie.
Arek Nowak, Dyrektor Personalny – 2013-02-22

Pracowałem z Dagmarą kilka lat, przez ten czas Dagmara dała się poznać jako świetny organizator i charyzmatyczny przywódca. Wszystkim zainteresowanym gorąco polecam współpracę z Dagmarą we wszystkich tematach związanych ze szkoleniami- wszystko co mówi opiera na latach praktyki, jak również szeroko pojętej sprzedaży (retail, wholesail)
Irek Kołdej – 2013-02-21

Dagmara Janowicz jednym zdaniem? Efektywna, o niespożytej energii, szczera, odważna i to wszystko okraszone niebywałym poczuciem humoru. Naturalna liderka, pasjonatka, ciągle uśmiechnięta optymistka. Przekazywanie własnej wiedzy i dzielenie się doświadczeniem przychodzi jej tak łatwo jakby urodziła się z tym, motywowanie ma chyba we krwi. Potrafi wydobyć z człowieka to co najlepsze, niezwykle łatwo wciąga uczestników szkolenia w twórcze dyskusje, zawsze szuka i znajduje pozytywy. Czujesz się tak jakby oddawała Ci podczas szkolenia część swojej energii. Zmusza ludzi do myślenia podczas szkolenia a nie skupia się tylko na suchym przekazaniu wiedzy. Dagmara to charyzmatyczna i silna kobieta, profesjonalistka, do tego wrażliwa, kobieca i delikatna, co powoduje niesamowicie magnetyczną mieszankę cech. Przebywasz z tą kobietą kilka dni i czujesz, że masz ochotę za nią podążać. Dziękuję za fantastyczne szkolenie. Jeśli kiedyś zdecyduję się przekazać zarządzanie własną firmą komuś, to chciałbym aby to była Pani Dagmara.
Jacek Chmielewski – 2013-02-08

Odpowiedni człowiek w odpowiednim miejscu. Czysty profesjonalizm. Szkolenie Dagmary oceniam bardzo wysoko. Wzorowo poprowadzone, świetne przygotowane, dużo dyskusji i ćwiczeń praktycznych. Szkolenie „handlowiec z pasją” było bardzo przydatne w mojej pracy- jestem handlowcem. Jedno z lepszych szkoleń na jakich byłam, przeszło moje oczekiwania:)
Magda Słomińska – 2013-02-08

Miałam przyjemność pracować w zespole Dagmary Janowicz. Przebywanie z Nią sprawia, że w naturalny sposób podnosisz swoje standardy i rozwijasz wszystkie aspekty swojego życia. Dagmara nauczy Cię jak być bardziej efektywnym i spójnym – sama taka jest. Pokaże Ci jak szukać rozwiązań i jak działać, a wszystko to w atmosferze zabawy i śmiechu, co sprawia, że nauka jest automatyczna i bardzo przyjemna. Jako pasjonatka uczenia innych wciąż odnajduje nowe sposoby, by robić to jeszcze lepiej. Podziwiam, w jaki sposób dba o uczestników swoich szkoleń bądź też współpracowników dając im zawsze najlepszą jakość. To jeden z najlepszych dyrektorów, jakich kiedykolwiek poznałam.
Joanna Bernat – Fashion Designer – 2013-01-28

Pracowałem w dziale sprzedaży, którym zarządzała Dagmara Janowicz. Byłem jednym z pierwszych pracowników zatrudnionych przez Dagmarę, więc mogłem współuczestniczyć w budowaniu pionu handlowego praktycznie od zera. Po roku czasu mieliśmy silny dział sprzedaży w terenie, biuro obsługi Klienta w siedzibie, mocną pozycję na rynku i wyniki, których zazdrościła nam konkurencja. Dagmara to wymagający przełożony, świetny lider potrafiący zjednoczyć załogę wokół celu a jednocześnie utrzymywać fajną atmosferę i motywację do pracy. Jej zapał i pasja udzielają się Pracownikom i Klientom, nie ma dla niej rzeczy niemożliwych. Zdecydowanie polecam Dagmarę jako doradcę i szkoleniowca- wszystko o czym mówi opiera na latach praktyki i robi to w sposób jasny i ciekawy, potrafiąc znaleźć rozwiązania nawet w najtrudniejszych sytuacjach. Polecam!
Łukasz Wyrzykowski – 2013-01-27

Dagmara Janowicz-jedno słowo określające Jej osobę-SUPER WOMAN. Ciepła, charyzmatyczna, wulkan energii i optymizmu, a zarazem konsekwentna, zdecydowana i silna. Kobieta kobieca w swojej kobiecości a zarazem mężczyzna w spodniach. Kobieta która od współpracowników wymaga bardzo dużo i potrafi odpowiednio do tego zmotywować oraz wzbudzić w ludziach zapał do pracy. Zaangażowana w swoją prace na 100%. Profesjonalna w każdym calu. Przepracowałam rok czasu z Panią Dagmarą, był to czas niezwykle dobrze spożytkowany, nauczyłam się od Niej więcej przez ten czas niż od innych przez parę lat. Nauka nie poszła w las bo teraz pracując w innej firmie, wykorzystuje cały zasób doświadczenia przekazany przez Panią Dagmarę. Dziękuję za wszystkie wskazówki i życzę Pani powodzenia w dalszej karierze zawodowej.
Sylwia Pawlos – 2013-01-27

Co za Kobieta, nie do zdarcia!!! Charyzmatyczna, silna, zdecydowana. Bez względu na okoliczności zawsze uśmiechnięta :). Niezwykle zaangażowana i skupiona na problemie, którym się zajmuje.Wulkan energii i optymizmu. Ogromna wiedza i doświadczenie a jednocześnie pełna pokory dla doświadczenia innych. Słuchająca jak nikt.Pani Dagmara prowadziła z nami 2 dniowe szkolenie sprzedaży i motywacji. Jako Trener szybko złapała z grupą kontakt, dotarła do każdego uczestnika, cały czas dbała o to aby każdy z nas był zaangażowany. To było pierwsze szkolenie, na którym się nie nudziłam i na którym czułam, ze jest dla mnie. Wyszłam naładowana pozytywną energią, z pomysłami, które zamierzam od razu wprowadzać w życie. Słowem- jestem zachwycona!
Ola Mikołajewska – 2013-01-21

ta Kobieta ma coś, rozmawialiśmy osobiście dwa razy i kilka razy telefonicznie, a pozostało w mojej pamięci wielkie wrażenie profesjonalizmu, żałuję, że wcześniej się nie spotkaliśmy
x -2012.12.18 – 2012-12-18

O Dagmarze Janowicz można mówić bardzo wiele i bardzo dobrze.Miałem okazję współpracować z Dagmarą w dwóch firmach, każda o profilu handlowym ale działających w innych branżach. Dagmara jest najlepszym potwierdzeniem teorii głoszącej, że dobry handlowiec jest w stanie sprzedać wszystko. Dagmara to osoba dysponująca bardzo szerokim zakresem kompetencji zarówno teoretycznych jak i praktycznych,a co najważniejsze, potrafi w prosty sposób dzielić się tą wiedzą z innymi. Ponadto, umie wzbudzać u ludzi zapał,ujawnia drzemiący w ludziach potencjał i co najważniejsze pomaga uwierzyć w siebie. Ta cała mądrość, bierze się z bardzo dużego doświadczenia zawodowego a nie tylko z wiedzy nabytej dzięki fachowej literaturze. Dlatego jeśli poszukujecie fachowca-praktyka to znaleźliście odpowiednią osobę.
Robert Sakowski – 2012-12-13

Pamiętam, jak zaczynałem moją karierę będąc sprzedawcą w firmie, którą zarządzała Dagmara Janowicz. Obserwowałem Jej styl zarządzania oraz zapał do pracy godny pozazdroszczenia. To dzięki Dagmarze, mojemu Coachowi, jestem w tym miejscu gdzie jestem i mogę obejmować stanowisko Dyrektora Sprzedaży w międzynarodowej firmie. Gorąco polecam szkolenia organizowane i prowadzone przez Dagmarę, osobę pełną doświadczenia, energii i charyzmy!!!
Patryk Grzesiak – 2012-12-03

Byłem na dwudniowym szkoleniu dla handlowców, które moja firma zorganizowała dla swoich pracowników. Jestem doświadczonym handlowcem i mam za sobą już kilka szkoleń więc raczej nie oczekiwałem cudów. I zostałem bardzo mile zaskoczony! Pani Dagmara pokazała nam kompletnie inne podejście do sprzedaży niż znaliśmy do tej pory, żadnych nudnych i oklepanych formułek, żadnego „szkoleniowego ględzenia”, sam konkret. Rozmawialiśmy szczerze o naszej pracy, o problemach, z którymi mamy do czynienia codziennie, ćwiczyliśmy sytuacje, które sprawiają nam problemy- jednym słowem zostaliśmy potraktowani jak Partnerzy do rozmowy a nie jak grupa nic nie wiedzących ludzi. Widać, że p. Dagmara lubi to co robi i zna się na tym jak mało kto. Dwa dni przeleciały mi jak mgnienie oka, żałuję, że szkolenie już się skończyło. Zweryfikowałem moje podejście do kilku spraw, wiele informacji było dla mnie kompletnie nowych, nabrałem znowu ochoty do pracy :) Oceniam bardzo wysoko szkolenie p. Dagmary i polecam jako Trenerkę z czystym sumieniem.
Maciek Bielak – 2012-12-03

Dagmara to mądra i ciepła kobieta. Świetnie przygotowana profesjonalistka, z którą złapałem momentalnie kontakt. Potrzebowałem się wygadać i trafiłem na świetną osobę, która cudownie słucha i rozumie a jednocześnie zadaje pytania, które czasem były dla mnie trudne i niewygodne. Jestem bardzo zadowolony z naszych sesji, dzięki nim uporządkowałem wiele spraw w swojej głowie, odkryłem dużo nowych możliwości, popatrzyłem w stronę, w którą wcześniej nawet bym nie spojrzał lub udawał, że jej nie widzę. Dagmara jest świetna w tym co robi, konsekwentna i potrafi być twarda gdy „zmusza” do znajdowania odpowiedzi. Jej cierpliwość to antidotum na moją niecierpliwość :) Dzięki Dagmarze uspokoiłem się wewnętrznie, otworzyły mi się oczy na moje możliwości i uświadomiłem sobie, że wiele potrafię. Wiem, co chcę robić, wiem jak do tego dojść i powoli, drobnymi krokami tam właśnie podążam. Zmiany mi zajmą jeszcze jakiś czas ale już jestem z siebie zadowolony. Z coachingu również-to od niego wszystko się zaczęło. Dziękuję Daga!
Andrzej Gola – 2012-11-29

Współpraca z Panią Dagmarą to czysta przyjemność.Jest to osoba bardzo wymagająca ale jednocześnie umiejąca słuchać drugiej strony. Posiada ogromną wiedzę w zarządzaniu. Była moim Dyrektorem i twierdzę z pełną odpowiedzialnością ,że praca w zespole w którym jest przywódcą to „sam miód”. Doświadczenie jakie dzięki Niej zdobyłem pomaga mi w dalszej karierze zawodowej. Dziękuję Pani za to.
Grzegorz Wiśniewski – 2012-11-16

Miałem przyjemność współpracować z p.DAGMARĄ przez krótki okres, o wiele za krótki. Nawet w tym krótkim czasie poznałem JĄ jako osobę która wie jak, którędy i z kim dążyć do wyznaczonego celu. Jest osobą stanowczą i odpowiedzialną a za razem pełną energii, wiedzy no i poczucia humoru.
Skwarek Stanisław – 2012-10-14

Praca jako podwładny Pani Dagmary Janowicz, to była czysta przyjemność . Osoba, która wie czego chce . Potrafi zarządzać silna ręką ale i też wysłuchać. W swojej GRUPIE oczekuje od ludzi 100% zaangażowania , nie znosi ściemniania i….. Pierwszy raz spotkałem osobę z takim charakterem- wulkan energii do pracy .
Łukasz Perdjon – 2012-10-10

Polecam firmę Amarok Concept i p. Dagmarę jako doświadczonego fachowca w zakresie szkoleń, motywowania i budowania właściwego kierunku rozwoju kadry. Mieliśmy okazję współpracować już kilkukrotnie i za każdym razem ta współpraca przebiegała w sposób wzorowy. Osoba kompetentna, konkretna i znająca się na rzeczy – polecam z czystym sumieniem!
Marcin Wiczkowski – Agencja Argus – 2012-09-23

Pracując z Panią Dagmarą trzeba zaangażować 100% swoich możliwości a nawet więcej, tu nie ma mowy o ściemnianiu, czy braku zaangażowania :). Bardzo wymagający Przełożony,jednocześnie nie spotkałem drugiej osoby, która tak potrafi zmobilizować załogę i wydobyć z niej to, co najlepsze. Codziennie ma do czynienia z tym, o czym mówi na szkoleniach. Tytan pracy, wulkan energii, niezmordowana w dążeniu do celu, kompletnie nie zraża się przeszkodami, które wyrastają na drodze i potrafi za sobą pociągnąć innych. Jednym słowem LIDER. Z nikim nie nauczyłem się tyle, co podczas współpracy z Panią Dyrektor. Oczywiście polecam.
Olivier Brzeziński – 2012-09-14

nietypowa szefowa,która pracowników traktuje jak najbliższych sobie ludzi,o których dba i od których bardzo dużo wymaga. nietypowa bo w tym powierzchownym świecie zależy jej na ludziach i lubi ludzi, pracując z nią czuje się, że jest częścią zespołu- ważną częścią i może dzięki temu ludzie jej nie zawodzą i gdy potrzeba to zawsze dla niej są. dobrze jest czuć, że zawsze ktoś cie wspiera, że masz kogoś, dla kogo jesteś ważny jako człowiek a nie tylko tryb w maszynie, który ma przynieść korzyść. dla niej ludzie pracują, bo lubią. z panią mogę pracować w każdej firmie, z panią dam z siebie wszystko w każdej pracy!
Dorota Laskowska – 2012-09-14

Dagmara Janowicz to kompetentny i profesjonalny trener. Szkolenia prowadzi ciekawie i z pasją i widać, że wie doskonale o czym mówi. Dla mnie jako właściciela firmy najważniejsze było to, że wszystko, co było tematem szkolenia „zarządzanie zmianą” opierało się na zagadnieniach ” z życia wziętych”, z jakimi każda organizacja- nawet taka mała jak moja zderza się codziennie. Wiedziałem, że to nie jest wiedza podręcznikowo-teoretyczna a rozwiązania są oparte na codziennym doświadczeniu Pani Dagmary. Z całym przekonaniem rekomenduję Panią Dagmarę każdej Firmie.
Marcin Szczepański – 2012-07-24

Świetny Partner biznesowy, tak mogę jednym zdaniem określić p.Dagmarę Janowicz. Po spotkaniach z Panią Dagmarą otworzyły mi się oczy na wiele spraw. Polecam każdemu takie spojrzenie z zewnątrz na swoją Firmę, dla mnie był to „kop” motywacyjny i dowód na to, że jeszcze wiele jest do zrobienia, choć myślałam inaczej:)Dziękuje bardzo.
Beata Putra – 2012-07-24

Miałem ogromną przyjemność współpracować z Panią Dagmarą przy otwarciu dwóch moich sklepów. Gdyby nie Pani Dagmara, to nie wiem czy zdążylibyśmy na czas. Dziękuję Pani za świetną organizację oraz spokój i opanowanie nawet w najbardziej nerwowych sytuacjach. A wdrożenie i szkolenia dla nowych pracowników-pierwsza klasa! Serdecznie polecam takie wsparcie każdemu!
Marek Wilczycki – 2012-07-20

a my byłyśmy na Twoim szkoleniu, które Nike organizowało w Sosnowcu, pamiętasz Dagmara? Bo my do tej pory pamiętamy:) Szkolenia dla Kierowników Sklepów. 5 bitych dni, prawie padłyśmy ale było super!!! Jesteśmy pod wrażeniem organizacji, świetnego kontaktu z grupą, rewelacyjnego sposobu tłumaczenia i Twojej wiedzy :)No i – musiałyśmy zdać końcowy egzamin, który wcale nie był łatwy. Polecamy szalenie!!!
Kaśka i Anka – 2012-07-20

Pani Dagmaro, CHARYZMA to powinno być Pani drugie imię !!! Miałem wielką przyjemność współpracować z Panią Dagmarą i powiem krótko-jeśli chociaż część naszych rodzimych Menadżerów byłaby choć w części tak SKUTECZNA i komunikatywna jak Pani Dagmara to słowo „kryzys” znalibyśmy tylko i wyłącznie z DZIENNIKA TELEWIZYJNEGO Z LAT 80 kiedy był ocet i już. POLECAM GORĄCO WSZYSTKIM :)))))
ANDRZEJ TARASEWICZ – 2012-07-19

O ludziach z charyzmą tylko czytałam… do czasu, kiedy Pani pojawiła się w firmie, w której pracowałam. Z Panią i dla Pani każdy zespół zrobi co najmniej 100% założonego przez Panią planu. Każde Pani przedsięwzięcie jest skazane na sukces (jestem świadkiem już kilku)!
Bożena Dziura – 2012-07-15

Współpracowałem z Panią przez kilka lat, byłem na 2 Pani warsztatach, wreszcie poprosiłem o to aby zajęła się Pani problemem w mojej Firmie. Pomogła mi Pani, czego nie zapomnę nigdy. Wtedy zastanawiałem się jak to Pani robi,że widzi rozwiązania i osiąga sukces w takich sytuacjach, w których większość z nas odpuszcza? I zgadzam się z moim przedmówcą- Pani ma po prostu NIEWIARYGODNY INSTYNKT, co w połączeniu z ogromnym doświadczeniem stanowi Pani majątek. Z przyjemnością polecę Panią każdemu!
Grzesiek Białasiewicz – 2012-07-15

Pani Dagmaro, Doświadczenie i wiedza są z pewnościa bardzo wazne, jednak wiele osób je posiada. Dla mnie ważniejsze jest to czy ktos umie je wykorzystac z realnym życiu i czy posiada coś, co ja nazywam „instynktem biznesowym” Pani to posiada, Pani ma nosa do biznesu. Widzi Pani rzeczy i sprawy, których inni nie widza pomimo tego, że również patrzą. Konkret, umiejętność słuchania, trafne spostrzeżenia, świetna diagnoza, szybkie działanie. Tak Panią widzę. I nie ukrywam, że będe z Panią współpracował w przyszłości. do zobaczenia
Piotr Jakubik – 2012-07-12

Pani Dagmara była moim Dyrektorem przez ponad dwa lata, to urodzony przywódca i super handlowiec. Wie o czym mówi, ma dużo pomysłów, umie zmotywować ludzi i ma do nich podejście. Pani Dagmaro, nie miałam lepszego Dyrektora !
Kinga Wasik – 2012-07-12

Współpraca z Panią Dagmarą to sukces gwarantowany.Miałam przyjemność z nią pracować ponad rok.Szkoda,że tak krótko!
Kasia Kowalska – 2012-07-11

no nareszcie się Pani zdecydowała, Pani Dagmaro :) Byłam na 3 szkoleniach i z przyjemnością będę na kolejnych. Warunek- to Pani je musi prowadzić. Są świetne, pełne praktycznej wiedzy i fajnych rozwiązań. Szczerze polecam wszystkim!
Kasia Salecka – 2012-07-09

90-1 90-2
Witold Kowalski – Nike Retail Poland Sp. z o.o. – 2006-04-06

91
Witold Ryszard Skrzydlewski, Ryszard Andrzejczak – RTS Widzew – 2003-09-23

86
Liliana Babińska – Giacomelli Sport Poland Sp. z o.o. – 2003-05-30

 

Dodawanie referencji

Treść wiadomości

Imię i nazwisko