fb

O mnie

„Wszyscy wiedzą, że czegoś nie da się zrobić, i przychodzi taka jedna, która nie wie, że się nie da, i ona właśnie to robi”

 

Witam Państwa na moje stronie.

Wszystko to, co oferuję, jest oparte na praktyce i silnie osadzone w rzeczywistości. Nie przekazuję niczego, czego sama wcześniej nie sprawdziłam. Z szeroko pojętym zarządzaniem przedsiębiorstwem mam do czynienia od blisko 25 lat, odpowiadając między innymi za rachunek zysków i strat, płynność finansową, gospodarkę magazynową, a także sprzedaż i marketing. Dzieki temu, że zaczynałam od podstaw i miałam możliwość pracować praktycznie w każdym dziale związanym ze sprzedażą, wiem na czym polega ich specyfika, gdzie tkwią niebezpieczeństwa, na co zwrócić uwagę i jak spowodować aby wszystko razem dobrze działało. Posiadam doświadczenie na stanowisku Dyrektora Zarządzającego, Handlowego i Operacyjnego. Od wielu lat spotykam się codziennie z załogami i właścicielami firm, przedsiębiorcami i menedżerami, jeżdżąc na spotkania, targi, przeprowadzając rekrutacje, uczestnicząc w bieżącym funkcjonowaniu firm. Znam obecną sytuację na rynku oraz wiem doskonale z czym firmy i pracownicy zmagają się każdego dnia. Jestem certyfikowanym Trenerem biznesu. Cały czas jestem czynna zawodowo.

Przygodę z coachingiem rozpoczęłam w 2005 roku będąc Dyrektorem Sklepu i jednocześnie Coachem wewnętrznym. Stopniowo rozwijałam swój warsztat doskonaląc umiejętności i zdobywając doświadczenie m.in. poprzez uczestniczenie w międzynarodowych warsztatach, seminariach, szkoleniach. Od wielu lat prowadzę sesje coachingowe stymulując rozwój oraz wspierając osoby coachowane w jak najlepszym wykorzystaniu własnych możliwości.

Co miałoby przekonać Państwa do współpracy ze mną? Praktyczne doświadczenie, indywidualne podejście do każdego klienta, pasja i profesjonalizm.

Nawiązując ze mną współpracę, zyskujecie partnera do rozmowy o swoich pomysłach i problemach oraz możecie oczekiwać wymiernych efektów: obniżenia kosztów, rozwoju kompetencji i wiedzy pracowników, usprawnienia wszelkich procesów w firmie. Wszystko to wpłynie na maksymalizację zysków.

Decydując się na współpracę ze mną, nie płacicie za służbowe samochody, wynagrodzenie sekretarki, duże gabinety i rzesze konsultantów. Z każdym Klientem spotykam się osobiście, służąc wiedzą i doświadczeniem. Towarzyszę w wyjazdach handlowych, negocjacjach, targach. Mój zespół stanowią doświadczeni trenerzy, coache, projektanci, handlowcy i śmiało mogę powiedzieć, że nie ma dla nas projektu nie do zrealizowania. Swoim nazwiskiem firmuję najwyższą jakość dostarczanych rozwiązań.