fb

Szkolimy, szkolimy, szkolimy. Już jutro branża ubezpieczeniowa i trzydziestu gotowych na wszystko agentów ubezpieczeniowych :) Będzie ciekawie, będzie ciężko, będzie efektywnie. Niestety zdjęć ze szkolenia nie możemy opublikować, nie ma zgody :(

SZKOLENIE

Zaakceptowanie faktu, że istnieją różne punkty widzenia, aktywne słuchanie, oraz świadomość różnic temperamentów, systemów reprezentacji oraz metamodeli, to krok w stronę skutecznego komunikowania się.

Proces sprzedaży trwa cały czas- albo my sprzedajemy, albo ktoś sprzedaje nam powód, dlaczego nie kupuje. Nie każdy ma naturalne predyspozycje, aby sprzedawać, na szczęście większość umiejętności można się nauczyć. Ważna jest konsekwencja i regularne ćwiczenia. Kolejna grupa zakończyła nasze szkolenie „Psychologia sprzedaży”. Powodzenia i do zobaczenia!

Dzisiaj z grupą handlowców z branży finansowej, rozłożymy na czynniki pierwsze sprzedaż. Zaszczepię w nich przekonanie, że zamiast postrzegać w każdym człowieku potencjalnego klienta, powinniśmy raczej dostrzegać w każdym kliencie człowieka.

trener Dagmara Janowicz